TEVAGN, "Thea", Yngve Ekström, Källemo, 1950-tal.

Teak samt svart laminat. Två hyllplan, det övre skjutbart.L 70, b 42, h 61-

Slitage, repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK