FÅTÖLJ, "USA 75", Folke Ohlsson, Dux, omkring 1900-talets mitt.

Valnöt. Dynor klädda med bredspårig manchester.

Brukslitage och repor. Klädsel med fläckar och smuts. Sitsens gummigjordar med skador.

Lähtöhinta
1 500 SEK