TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutjärn, JC Bolinder Stockholm, 1900-talets första kvartal.

Grönmålad träsits. Silvermålat underrede i gjutjärn. L 180.

Hårt slitage. Sits med skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK