LAGBOK, "Sweriges Rijkes Lands Lag", Stockholm 1726.

Troligen samtida helfranskt skinnband med upphöjda bind, titelfält.

Slitage, skador på skinnryggen upp- och nedtill. Ej genomgången.

Lähtöhinta
2 000 SEK