MATSALSGRUPP, 7 delar, "Ambassadör", Carl Malmsten, Åfors Möbelfabrik.

Valnöt. 4 stolar, 2 karmstolar och bord. 2 iläggsskivor medföljer (B 58). Bordets L 155. B 102. H 75.

Slitage. Slagmärken. Repor. Bordet något solblekt.

Lähtöhinta
8 000 SEK