MATSALSBORD, "Öresund"-serien, Børge Mogensen, AB Firma Karl Andersson & Söner, 1900-talets andra hälft.

Teak, 2 iläggsskivor. Diam. 130, L 130+ 2x43. h 73.

Repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK