31195
PARTI LINNE, 10 st, 1800-1900-tal.
Parti linne, 10 st, 1800 1900 tal

Sk damast med vävda mönster av blommor och lyror. Olika storlekar.

Smärre slitage och smärre fläckar. Ej genomgångna.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
700 SEK