LJUSSTAKAR, ett par, silver, jugend, Wilhelm Binder, Tyskland, 1900-talets första hälft.

Vriden balusterformad stomme. Fylld fot. H 19.

Bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

344. Hans J. Wegner, a set of eight "CH31" oak and rattan chairs, Carl Hansen & Son, Denmark 1950s.
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK
Tarjoushistoria
Tämänhetkinen tarjous:
70 000 SEK