312527

HALSKÄNK samt ARMLÄNK, sterlingsilver, Gucci, Italien, 2000-tal. Vikt 46 g.

Märkt "GUCCI made in italy LONDON EXCLUSIVE" samt med Italienska kontrollstämplar. Sammetspåse samt originalask.
Halsbandet L 48,5, armbandet L 17,5.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK