MATSERVIS, 55 del, Krautheim, Selb Bavaria, Germany, 1960-tal.

Omfattande 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 entrétallrikar, 11 assietter, 5 uppläggningsfat, 2 skålar, 1 såsskål. Mattallrik diam 25.

Mindre bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK