FIGURINER, 7 st, porslin, Royal Copenhagen och Bing o Gröndal, 1900-talets andra hälft.

Kyssande par, hund, läsande barn m.m. H 8-19,5.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK