SKRIVBORD, Karl johan, 1800-talets mitt.

Mahogny. Skiva med balustrad rand. Sarg med 5 lådor. Underdel med helt bakstycke, halvkolonner samt kolonner. L 110, B 48, H 81. Nyckel finns.

Märken. Slitage. Repor. Dekorelement saknas. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 500 SEK