VÄGGBONAD, "Marionetterna", Stig Lindberg, 1960-talets början

Sammet. Två marionettdockor samt en tupp i trädet. L 214. B 122.

Smärre slitage. Fläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK