LINNESKÅP, Senempire, 1800-talets mitt.

Mahognyfanér. Dörrar som döljer hyllinredning. Dekor i form av spiralvridna kolonner. L 90, b 45,5, h 207.

Lösa dekorelement, fanéravslag, dekorelement saknas, torrsprickor, repor. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
3 000 SEK