BOK, "Guld- och Silversmeder i Sverige 1520-1850" av Gustaf Upmark, Stockholm 1925.

Helfranskt skinnband med präglad och förgylld dekor, helt guldsnitt, fodral.

Slitage, ej genomgången.

Lähtöhinta
1 200 SEK