GOLVLAMPA/VAS, Marian Zawadzki, Tilgmans, 1959.

"Tors Fiske". Vasen H 80 (med lampskärmen 194,5).

Ej funktionstestad. Repor. Slitage. Ifylld bränningsspricka.

Lähtöhinta
2 000 SEK