SKEDAR, 5 st samt BORDSGAFFEL, silver, olika modeller, svenska stämplar, 1800-tal. Total vikt ca 332 g.

2 matskedar, engelsk snäckmodell (L 22). 3 skedar, modell Olga (L 21,5 och 18) samt gaffel, modell Olga (L 18,5).

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK