SCHATULL, svärtat trä, 1800-tal, mässingsinläggningar, med likörservis.

Likörservis av glas, etsad dekor, omfattande 4 karaffer och 16 glas. H 27.

Nyckel saknas. Smärre skador. Glasdelar kompletterade. Nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK