Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

SÄNGBORD, ett par, möjligen Nordiska Kompaniet, 1900-talets första hälft.

Vitmålade med skuren dekor. Stenskiva, låda samt dörr. L 42, b 36, h 70.

Bruksslitage, skav och färgbortfall, ställvis omfattande. Stenskivor med repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK