Muut
315034

VASER, 4 st, P-O Ström för Alsterfors, 1968-70.

Olika storlekar. Grön, gul, röd och blå, invändigt vita. H 12,5-21.

Repor. Enstaka tillverkningsdefekter. Smuts. Litet kantnagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK