PARTI SILVER, 13 delar, bland annat GAB, Stockholm, 1941. Vikt 535g.

Snäckformade fat på kulfötter, 4st, sterling silver, Mexico. L 8,5, B8,5, H 1,6.
Punchskålar, förgyllda på insidan. GAB, 6st, Stockholm, 1941. H 3,5, diam 6.
Skål på kulfötter, sterling silver, otydlig stämpel.
Servettring, 2 st, Ceson Guldvaru AB, Göteborg, 1972. L 5, B 3,2, H 2.

Bruksslitage. Smärre märken och repor. Namngravyr på servettringarna.

Lähtöhinta
2 500 SEK