31567
MATBORD, glas/trä, formgiven av Rolf Åkesson och Lars Göran Nilsson för Offbeat design.
Trä, formgiven av rolf Åkesson och lars göran nilsson för offbeat design

Rektangulär form med glasskiva på benställning. L 180, b 112, h 74.

Smärre rispor och repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 500 SEK