31599
SKRIVBORD samt SIDEBOARD, glas/trä, formgiven av Rolf Åkesson och Lars Göran Nilsson för Offbeat design.
Trä, formgiven av rolf Åkesson och lars göran nilsson för offbeat design

Rektangulär form med glasskiva på benställning. L 130, b 80, h 70. Sideboard med triangulär form. L 101, b 51, h 42.

Smärre repor, rispor och design.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK