FIGURINER, 2 st, stengods, Lisa Larson, Gustavsberg.

"Charlotta" ur serien ABC-flickorna, formgivna 1958. "Kalle" ur serien Larsons ungar, formgiven 1964. H 16 resp 18. Sign.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK