SIDEBOARD, Nils Johnsson, Troeds, Bjärnum, 1900-talets andra hälft.

Teak. Fyra skjutdörrar och fem lådor. Raka ben. Brunmålad baksida. L 220, b 45, h 79.

Något slitage, smärre fläckar, skivan med delvis nedslipad fanérskada. Nyoljad.

Lähtöhinta
5 000 SEK