31659
MATTA, Ardebil, ca 175 x 120.
Matta, ardebil, ca 175 x 120
Matta, ardebil, ca 175 x 120
Matta, ardebil, ca 175 x 120

Bla grön, blå och röd.

Slitage samt smärre skador.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK