MATBORD, 1900-talets andra hälft.

Teak samt ek. Rektangulär skiva på raka ben. Två iläggsskivor à 44. L 165 (tot 253), b 90, h 73.

Slitage, smärre fläckar och repor, iläggskivorna med smärre fanérskador.

Lähtöhinta
2 000 SEK