BÖCKER, "Svenska slott och herresäten; ny följd", 3 volymer, Stockholm 1922-23.

"Svenska slott och herresäten vid 1900-talets början Ny följd". Helfranska skinnband.

Ej genomgånget. Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK