31733
KAFFEKANNA, porslin, Kina 1800-tal.
Kaffekanna, porslin, kina 1800 tal

Av sk Kantontyp. Konande form med lock och rikt målad dekor i emaljfärger av blommor och fjärilar. Reserver med figurscener. Flätat handtag. H 29.

Slitage med smärre påmålade nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK