TRÄDGÅRDSMÖBLER, 3 delar, metall, 1900-tal.

2 stolar samt ett bord. Hopfällbara. Vitmålade. Bordet ovalt. L 71, b 54, h 74.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK