BUFFÉSKÅP, nyrokoko, sent 1800-tal.

Fanerat med mahogny. Skiva av vit marmor. Svängda dörrar med infällda spegelglas. 1 låda. B 107. L 45. H 93.

Fanerskador. Några listbitar senare. Några listbitar saknas. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
3 000 SEK