31789
SOCKERSKÅL SAMT TEDOSA, porslin, 1800/1900-tal.
1900 tal
1900 tal
1900 tal
1900 tal

Målad dekor av blommor och skrivtecken resp orange bemålning med reserver av blommor och landskapsmotiv. H 11-12.

Slitage. Påmålade nagg på tedosan.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK