31809
PARTI PORSLIN, 4 delar, 1700-1800-tal.
Parti porslin, 4 delar, 1700 1800 tal

Skål, gräddkanna, två fat. Dekor av figurscener. Diam 13-14.

Slitage och sprickor med nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
600 SEK