318238

NÄSDUKSSKÅLAR, 4 st, glas, Venini, Murano, Italien, 1900-talets mitt.

Veckat glas med rand och spiraldekor. H 7-10. Tre märkta Venini Murano italien, en med etikett.

Repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK