PARTI SILVER, 3 delar, silver, Sverige, 1900-tal. Vikt 145 g.

Snapglas, sign T. Eldh, Göteborg, 1949. H 11
Tumlare, Sparr, Göteborg, 1957. Diam 7.
Kanna, 1951. H 5.

Bruksslitage, gravyr.

Lähtöhinta
1 500 SEK