31831
TALLRIK, porslin, Kangxi, Kina 1600/1700-tal.
1700 tal
1700 tal

Dekor av blommor i underglasyrblått och emalj. Diam 22.
Enligt uppgift av samma typ som tallrikar ur servis tillhörig August den Starke.

Smärre slitage och hårspricka.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK