31857
FÅTÖLJER, 4 st, sk "Gripsholms-typ", sent 1900-tal.
FÅtÖljer, 4 st, sk "gripsholms typ", sent 1900 tal

Brunbetsat trä. Lätt svängd rygg. Svarvade ben med fotkryss.

Repor samt slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
4 000 SEK