SKRIN, silver, C A Kjernås Eftr, Göteborg, 1917. Tot vikt ca 1844g.

Rektangulär form. Rundade hörn. Infattad sten. Trä invändigt. L 25, B 16, H 7.

Slitage. Repor. Anlöpningar. Monogramgravyr. Plastbotten. Lösa trädelar invändigt. Något skevt lock.

Lähtöhinta
4 000 SEK