SPEGEL, gustaviansk, 1700-tal.

Rak form med div stavdekor, förgylld och bronserad, infälld figurscen i krön. H 89, b 57.

Utbytt bakstycke och spegelglas, ombronserad.

Lähtöhinta
8 000 SEK