Beverloo Corneille

(Alankomaat, 1922-2010)
Beverloo Corneille
(Alankomaat, 1922-2010)

MATTA, flossa, Beverloo Corneille, sign o numr XIII/XXXV. 1990-tal. Ca 245 x 195.

"L'oiseau chasseur de serpent". 100% ull.

Slitage. Fläckar. Smärre skador. Något hård.

Lähtöhinta
5 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet