BORD, Yngve Ekström, 1950/60-tal.

Lövformat. Teak. Svärtad benställning och undersida. På tre ben. L 78, b 35, h 40.

Bruksslitage, stötmärken, fläckar, repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK