Muut
319015

TULPANGLAS, 5 st, Nils Landberg, Orrefors samt LJUSSTAKE, glas, Kjell Engman, Kosta. 1950-tal

Blåtonat samt klart glas, tre glas etikettmärkta Orrefors, Sweden. H 21-29.

Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK