TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 delar, 1900-talets fjärde kvartal.

Bemålad metall. Runt bord, diam 75, h 70, samt ett par stolar.

Bruksslitage, skavmärken, färgbortfall.

Lähtöhinta
2 000 SEK