Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

MATSALSGRUPP, 5 delar, bl a Bodafors Design K-E Kullén, 1960-tal.

Ek. Fyra stolar med stoppad sits klädd i blommig textil. Brännmärkta "Bodafors Design K:E Kullén". Matbord med två iläggskivor, etikettmärkt "Skaraborgs Möbelindustri". Bordets L 140 B 100 H 73. Iläggsskivor L 55 B 100.

Bruksslitage. Smärre repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK