HÖRNSKÅP, allmoge, 1800-tal.

HÖRNSKÅP, allmoge, 1800-tal.

Svartlackerat med målade dekorer. L 78, b 51, h 106.

Slitage. Avskavd färg. Sprickor.

Lähtöhinta
2 000 SEK