BESTICK, 10 del, silver, norska och svenska stämplar, 1900-tal. Vikt ca 207 g.

Genombruten dekor av bladverk samt samesked. 3 syltskedar, 1 såssked, 5 kaffeskedar samt 1 mockasked. Sameskedens L 16.

Smärre repor.

Lähtöhinta
1 000 SEK