MJUKDJUR, hund, 1900-talets mitt.

Stomme i metall. Beige och brun plysch. Rött band runt halsen. L 48, H 45.

Bruksslitage. Ställvis hårt slitage. Nött på tassarna/Hål.

Lähtöhinta
2 000 SEK