KONTORSSTOL, Aluminium group, Charles & Ray Eames, Herman Miller, 1986.

Klädsel i rött tyg. Underrede samt armlän i kromad metall. Fyrdelad fot på hjul.

Repor, smuts, slitage på förkromning.

Lähtöhinta
4 000 SEK