TEBÄGARE samt FAT, 7 delar, silver samt glas, orientaliskt, 1900-talets början, Total silvervikt 1229 g.

6 bägare med glas isatser, bricka i rakform. Graverad floral dekor. L 37 resp H 10.

Slitage, repor, smuts.

Lähtöhinta
6 000 SEK