FÅTÖLJ, Cortina, Gunilla Allard, 2000-tal.

Formpressad svartlackerad trärygg, fast stoppad klädsel i vitt skinn, fyrdelad förkromad fot. 180 grader vridbar. Ej märkt.

Obetydligt slitage. Smärre ytsmuts.

Lähtöhinta
4 000 SEK